Systémový inžinier

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zisťovanie a odstraňovanie porúch v rádiovom komunikačnom systéme (RKS)
  • konzultácia a riešenie zložitejších porúch s výrobcom zariadení
  • poskytovanie telefonickej technickej podpory klientom
  • vedenie písomnej agendy súvisiacej s realizáciou opráv
  • inštalácia softvéru a uvedenie do prevádzky jednotlivých častí RKS
  • vytváranie technickej dokumentácie a jej preklady z /do anglického jazyka
  • príprava a vykonávanie školení a prezentácií pre klientov
  • príprava podkladov pre obchodné ponuky pre klientov
  • príprava podkladov pre objednávky zariadení a služieb
Upresnenie platových podmienok:
Náš klient hľadá človeka s SŠ/ VŠ so zameraním na elektrotechniku/techniku. Prax nie je potrebná, zaučia Vás!
Benefity a ďalšie výhody:
  • flexibilný pracovný čas (príchod/ odchod)
  • darčekové poukážky
  • preplácanie školení a jazykového kurzu (angličtina)
  • príspevok na DDS
  • základná mzda 1200€ brutto/ mes.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • SŠ alebo VŠ so zameraním na elektrotechniku/ techniku
  • anglický jazyk aktívne
  • MS Word, Exel, PowerPoint, Outlook
  • vyhláška č. 508/2009 Z.z. - odborná spôsobilosť v elektrotechnik min § 21 výhodou
  • Vodičský preukaz B