Technik pre robotické systémy (Ref. č.: PR/020802)

16.01.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; CNC programátor, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- analýza robotických systémov
- návrh technických riešení, vhodných súčastí a dielov zariadení
- príprava offline programov a implementácia programov
- podieľanie sa na vývoji a výrobe zariadení
- podpora tímu a reportovanie nadriadenému
- oživenie strojov u zákazníka

Iné výhody:

- uvedená mzda sa môže zvýšiť na základe seniority kandidáta
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť sebarealizácie
- finančné a nefinančné bonusy a benefity

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B

- skúsenosti s programovaním robotov
- schopnosť odhaliť možné problémy
- zmysel pre detail
- schopnosť pracovať v kolektíve
- AJ na základnej úrovni