Logista

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Manažovanie prepravy pre firmu od A po Z (do EU aj tretích krajín)
  • Aktívna komunikácia a vyjednávanie podmienok s dopravcami
  • Zabezpečiť proces vybavenia objednávok a komunikáciu so zákazníkmi
  • Spracovanie kalkulácii a cenových ponúk
  • Dohľad nad plnením prepravných lehôt
  • Kontrola a hodnotenie realizovaných zákaziek
  • Riešenie reklamácií
  • Znalosť Incoterms
Upresnenie platových podmienok:
Ste skúsený v oblasi logistiky? Ak sú Vašou silnou stránkou samostatnosť a dobré vyjednávacie schopnosti, tak čítajte ďalej!
Benefity a ďalšie výhody:
  • Možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú
  • Flexibilná pracovná doba
  • Stravné lístky nad rámec zákona
  • Stabilné a dlho udržateľné miesto
  • Základná mzda 1400€ (navýšenie možné v závislosti od skúseností)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B2
  • Prax na rovnakej či obdobnej pozícii min. 3 roky
  • Dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • Samostatné jednanie a schopnosť správne sa rozhodnúť