Čašník, servírka

22.08.2019 Ľubomír Chrien - KLAS
Miesto práce: Slovensko
okres Zvolen
Zvolenská Slatina
SNP 115
96201

okres Zvolen; Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,9 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

stabilné pracovné prostredie a milý kolektív
výhodné platové podmienky, pravidelný mesačný príjem
tringelty, 1x masáž v mesiaci, možnosť ubytovania, strava

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,90 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 9. 2018

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Náplň (druh) práce
obsluha zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi, poskytovanie rád pri výbere nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie nápojov, obsluha pri pulte, pri stoloch, zúčtovanie tržieb hosťom podľa pokynov nadriadeného, denné uzávierky, zúčastňovať sa podľa potrieb na kongresových a spoločenských akciách, získavanie spätnej väzby od hostí a tlmočenie ich požiadaviek svojmu nadriadenému.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
turnusová práca

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Ľubomír Chrien - KLAS
Novozámocká 2477/7, Zvolen, 96001
Tel: +421908900484