Brigáda v Burger King Bratislava Aupark – mzda od 4,7 €/hod.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,70 EUR/hod.
    3,3€/h + 1€/h príspevok na údržbu ošatenie (v čistom) + prepitné až 0,2€/h + príplatky za sviatky a víkend
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre naše novootvárané reštaurácie hľadáme nadšených kolegov na dlhodobú brigádu popri štúdiu.
Prax nie je nevyhnutná, všetko Ťa radi naučíme!
Všetky smeny si plánuješ dopredu, takže brigádu si môžeš prispôsobiť svojmu štúdiu a záľubám.
Neváhaj nám poslať svoj životopis!

Tvojou náplňou práce bude:
- Obsluha hostí na pokladni
- Príprava hamburgerov
- Upratovanie reštaurácie

Benefity a ďalšie výhody:

Iné výhody:

Benefity, ktoré ponúkame:
- Flexibilný pracovný čas – smeny podľa Vašich požiadaviek
- Možnosť rýchleho kariérneho rastu v medzinárodnej, neustále rastúcej spoločnosti – už pri škole môžeš stúpať na vyššie manažérske pozície!
- Kurzy na ďalšie pozície sú hradené zamestnávateľom (interné a externé školenie)

- Mzda na účte vždy do 10. dňa v mesiaci
- Zľava na jedlo vo výške 50 % počas smeny
- Zamestnanecká karta so zľavou 25% v našich ďalších značkách Starbucks a Pizza Hut
- Bonus za odporučenie nových kolegov
- Finančné poukážky pri pracovných jubileách
- Pri okrúhlych pracovných jubileách 4 dni voľna naviac
- Každý rok darček k narodeninám
- Každé 3 mesiace motivačné akcie (bowling, lasergame, kino, motokáry)
- Súťaž o zamestnanca mesiaca – víťaz dostane finančnú odmenu
- Denné a mesačné súťaže pri pokladni a kuchyni o ďalšie odmeny a ceny
- Káva, čaj, voda a ovocie každý deň počas smeny zdarma
- Prijemný kolektív a priateľské pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre osoby so ZP:
    Áno
  • Vhodné pre mladistvého:
    Áno