Zdravotná sestra

27.09.2018 Spoločnosť Zlatý vek
Miesto práce:
Slovensko, okres Nitra, Nitra, Špitálska 6, 94901

Nitra
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 770 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kompletná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov v ústavnom zdravotníckom zariadení.

Iné výhody:

Výška mzdy môže byť vyššia v závislosti od dosiahnutej praxe a dosahovaného pracovného výkonu. K základnej zložke mzdy okrem zákonných príplatkov priznávame osobné ohodnotenie a mesačné odmeny.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotnícke odbory vzdelávania na stredných zdravotníckych školách
Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotnícke odbory vzdelávania na stredných zdravotníckych školách
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ošetrovateľstvo /Bc/

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Spoločnosť Zlatý vek
Novomeského 499/17
94912 Nitra
Slovensko
Tel: +421901717019