Trainee program nástupný plat 1.350 € - staň sa lídrom / líderkou v oblasti predaja - Západné Slovensko

28.03.2020 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Západné Slovensko
Sereď
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ako prebieha Lidl Trainee program?

Náš Trainee program trvá 14 mesiacov a sa skladá z 3 fáz:

1. Základná fáza

Získaš základné vedomosti a znalosti v oblasti predaja prostredníctvom pobytu na predajni a logistickom centre.

2. Orientačná fáza

Prehĺbiš si svoje vedomosti a znalosti v oblasti predaja.

3. Prehlbovacia fáza

Počas tohto obdobia budeš zbierať skúsenosti a prehĺbiš si svoje znalosti prostredníctvom detailného zapracovania a realizácie projektov. Stávaš sa odborníkom vo vybranej oblasti a projektoch.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1350 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mzda: 1.350 €
Iné výhody:
Dostaneš všetky benefity, ktoré dostávajú naši zamestnanci. Sama/sám si budeš môcť vybrať zo širokého systému benefitov tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou. Ozaj, k svojej pozícii dostaneš služobné auto!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
trainee program

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
• Si čerstvá absolventka/čerstvý absolvent vysokej školy s rokom ukončenia štúdia 2019 alebo 2020.
• Ovládaš nemčinu aspoň na mierne pokročilej úrovni.
• Si ochotná/ochotný cestovať.
• Máš vodičský preukaz sk. B.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 142 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika

Kontaktný email:

kariera@lidl.sk

Reaguj na ponuku