Lekár na oddelení vnútorné lekárstvo

26.09.2018 Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s.
Miesto práce:
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Topoľčany, Topoľčany, Pavlovova 17, 95520

Topoľčany
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1140 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru u pacientov na svojom úseku
Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť – zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov, má charakter rady, doporučenia, prípadne invazívneho výkonu
Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy
Zachováva povinnú mlčanlivosť zdravotníckych pracovníkov, riadi sa etickým kódexom.
Sústavne sa vzdeláva a zúčastňuje sa seminárnych školení.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s.
Pavlovova 0/17
95520 Topoľčany
Slovensko
Tel: +421901795073