Pomocný/á kuchár/ka

10.02.2019 ČEMMA, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Demänovská Dolina, Demänovská Dolina 76, 03251

okres Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocné práce v kuchyni, pomoc pri príprave jedál, umývanie riadov v umývačke, udržiavanie poriadku na pracovisku. Kolektívny prístup, flexibilita, chuť do roboty.

Iné výhody:

Dobrý kolektív, stabilné miesto, finančné ohodnotenie, prémie, možnosť kariérneho postupu, napredovanie, zamestnanecká strava grátis, zamestnanecké zľavy
ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

ubytovanie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok