Key Account Manager - IT

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Tvorba stratégie a taktiky predaja pre kľúčových zákazníkov
  • Organizácia a účasť na obchodných stretnutiach s kľúčovými zákazníkmi
  • Identifikácia, návrhy a podpora produktov a služieb pre kľúčové segmenty trhu
  • Spolupráca na príprave zmluvných dohôd, rokovanie o zmluvných podmienkach a zabezpečenie ich plnenia
  • Zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov činností
  • Prípadné vedenie školení pre klientov a pracovníkov iných oddelení
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme key account managera, ideálne z oblasti IT so skúsenosťou v oblasti SAP riešení.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Možnosť pracovať na veľkých a stredne veľkých projektoch v oblasti SAP a IT riešení pre zákazníkov
  • Príležitosť odborne rásť prostredníctvom projektov
  • Práca v dynamickom, mladom kolektíve
  • Základná mzda 1500 Eur (v závislosti od skúsenosti môže byť aj vyššia) + variabilná zložka mzdy
  • Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • Ideálny kandidát má skúsenosť s obchodnou činnosťou so SAP riešeniami, prípadne iných ERP riešení
  • Prehľad v oblasti IT riešení
  • Obchodná orientácia, orientácia na cieľ, vyjednávacie a komunikačné zručnosti
  • Reprezentatívne vystupovanie.
  • Ochota cestovať v rámci celého Slovenska
  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
  • Vodičský preukaz: B