MANAŽÉR KVALITY (Ref. č.: 5-30-31202/PF)

13.12.2018 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčín
Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 3000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, medzinárodnú AUTOMOTIVE spoločnosť obsadzujeme pozíciu "MANAŽER KVALITY".

Náplň práce:
- vedenie tímu oddelenia kvality
- zodpovednosť za rozpočet oddelenia
- pravidelný reporting
- riadenie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly, auditov kvality a zákazníckych požiadaviek
- podpora systémov kvality, laboratória
- riadenie nových projektov a zodpovednosť za zákazníka
- riadenie dodávateľov kvality a monitorovanie transakcií súvisiacich s kvalitou

Iné výhody:

- motivujúca mzda v závislosti od skúseností kandidáta
-13., 14. plat
- služobné auto s možnosťou využívania aj na súkromné účely
-flexibilná pracovná doba
-jazykové vzdelávanie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

- technické vzdelanie
- skúsenosti na vedúcej pozícií v oblasti manažmentu kvality v automobilovom priemysle
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť QMS štandardy (ISO, IATF, VDA)
- znalosť nástrojov kvality (APQP, FMEA, SPC)
- odolnosť voči stresu, vysoká úroveň schopnosti argumentovať, plánovať a riadiť prácu
- komunikačné a vedúce zručnosti, schopnosť motivovať
- pro-zákaznícka orientácia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie