Technik pre automatizáciu

15.10.2018 Start Group s.r.o Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• diagnostika a opravy závad (mechanické, softwarové, hardwarové) na testovacom zariadení
• údržba testovacích zariadení
• spolupráca s oddelením prípravy výroby a kvality
• opravy a údržba automatizovaných liniek
• práca na dve 8-hodinové zmeny
• firma garantuje komplexné zaškolenie
Ponúkaný plat (základná mzda):
930 EUR
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
vzdelanie elektrotechnického smeru
• skúsenosti v oblasti robotizácie výhodou
• flexibilita, odolnosť voči stresu
• pozitívny vzťah k elektrotechnike / elektronike

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.
Adresa:
Start Group s.r.o
Tomášikova 50/B
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Petra Hladká
Prievozská 2/A, 821 09 Bratislava
Tel: 0914 330 507

Reaguj na ponuku