Asistent personálneho konzultanta (Ref. č.: PR/020795)

14.12.2018 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Ľudské zdroje a personalistika; Personálny konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 800
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* zodpovednosť za predselekciu kandidátov
* telefonický screening kandidátov
* príprava pohovorov pre Senior konzultanta
* zodpovednosť za vyhľadávanie kandidátov

Iné výhody:

* zaujímavá vario zložka v nadväznosti na dosiahnuté ciele a výsledky v teame

* vysokoškolské vzdelanie
* plynulá znalosť Anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B