startgroup

Operátor výroby

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Nitra - Drážovce

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Nenáročná práca v Nitre - celková hrubá mzda s príplatkami a bonusmi cca 860 € - 900 € podľa pracovných skúseností úspešného kandidáta.
Konkrétne sa jedná o výrobu a montáž LCD televízorov, ide o prácu v zmenovej prevádzke (týždeň ranná, týždeň poobedná zmena) v pracovnom režime od pondelka do piatka,
prípadne 12. násť hodinové zmeny.
- 30 minútová prestávka na obed, jeden obed za super cenu 0,77 € + ďalšia 10 minútová prestávka na oddych.
- Do práce Vás dovezieme dotovanou firemnou autobusovou dopravou - v prípade, že budete chodiť autom, prispejeme Vám každý mesiac na pohonné hmoty
od 14,- € až do 150,- € mesačne podľa vzdialenosti v km.
- V prípade, že odporučíte, alebo prinesiete kamaráta, kolegu, známeho - dáme Vám za každého 300,- € navyše.

Ponúkaný plat

488 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• Práca na trvalý pracovný pomer priamo v internom kmeni
• Dochádzková prémia vo výške 50€
• Výkonnostný bonus do výšky až 75€
• Bonus pre každého operátora až do výšky 250,-€ mesačne
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. Plat
• Práca na 8h zmene v 2-zmennej prevádzke
• rípadne práca v 12. násť hodinovej prevádzke
. Možnosť využívať zamestnaneckú autobusovú dopravu
• Možnosť kariérneho rastu
• Firemné stravovanie
• Pravidelné zamestnanecké akcie
• Odmena za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

• Zodpovednosť a spoľahlivosť
• Manuálna zručnosť
• Dobrý zrak

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Elektrotechnické vzdelanie - výhoda ( v prípade, že má uchádzač elektrotechnické vzdelanie je možnosť plynule kariérne rásť)
. základné vzdelanie
. stredoškolské bez maturity
. stredoškolské s maturitou
. nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie