startgroup

Robotický inžiniér

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Stanete sa súčasťou inovačnej misie v závode na výrobu LCD TV značky SONY
• Analýza možností náhrady ľudských zdrojov robotickými systémami
• Vyhľadávanie a komunikácia s dodávateľmi priemyselnej automatizácie
• Implementácia priemyselnej automatizácie a robotov do výrobného procesu
• Úprava a tvorba SW pre robotické a PLC systémy
• Spolupráca s inžiniermi spoločnosti SONY

Ponúkaný plat

1550 EUR

Benefity a ďalšie výhody

. Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté.
• Dostanete priestor na realizáciu vlastných tvorivých nápadov
• Získate skúsenosti v mimoriadne atraktívnej a vyhľadávanej oblasti priemyslu
• Príležitosť naučiť sa pracovať s priemyselnými nástrojmi pre vývoj PLC a robotického SW
• Príležitosť pracovných ciest do krajín ako Malajzia, Japonsko, Čína
• Možnosť rozširovať svoje vedomosti prostredníctvom špecializovaných tréningov
• Prácu v mladom dynamickom kolektíve
• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 14€ do 150€ mesačne
• Prácu na flexibilnú pracovnú dobu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• vzdelanie so zameraním na automatizáciu a robotiku
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• skúsenosti s implementáciou robotických systémov
• znalosť CAD (2D & 3D)
Inzerujúca spoločnosť