Ponuka práce v Lozorne. Ubytovanie zabezpečené. Výroba sedadiel do áut, zaujímavá mzda, bonusy + 13. plat.

10.12.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bratislava, Brezno, Bytča, Čadca, Detva, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Galanta, Gelnica, Hlohovec, Humenné, Ilava, Kežmarok, Komárno, Košice, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Námestovo, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Šaľa, Senec, Senica, Skalica, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina, Zlaté Moravce, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,4 EUR/hod.
4,40€/hod - s príplatkami a bonusmi 1100€/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca pri výrobe autosedadiel,
- montáž plastových dielov,
- 2 alebo 4 zmenná prevádzka, 8 hod. zmeny
- práca vhodná najmä pre mužov

Iné výhody:

- Ubytovanie zabezpečené,
- Doprava zabezpečená.
- Vyplácanie záloh v týždenných intervaloch,
- Po troch mesiacoch výrazné zvýšenie platu,
- 13. plat,
- SL v hodnote 4,00€,,
- príspevok v prípade vlastného ubytovania.

- 13. plat,
- SL v hodnote 4,00€,

- záujem o dlhodobú prácu,
- manuálne zručný,
- dobrá fyzická kondícia (práca v stoji)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno