Obsluha čerpacej stanice

25.04.2019 GAS product & services a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Veľký Meder
okres Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
od 624,00 € brutto+ mesačné odmeny do 20%+ zákonné príplatky a zamestnanecké výhody
Termín nástupu do práce: od 8.1.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 8.1.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha a údržba čerpacej stanice, práca s registračnou pokladňou, dokladanie tovaru a udržiavanie čistoty v obchode aj na vonkajšom priestranstve.

Spoločnosť obchoduje s pohonnými hmotami a prevádzkuje sieť čerpacích staníc na Slovensku. Našim cieľom je poskytovať najlepšiu alternatívu v predaji PHM na Slovensku. Vyznačujeme sa kvalitou obsluhy a na celom Slovensku zamestnávame viac ako 170 ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Pokladňa

Schopnosť sebakontroly a sebaovládania.
Schopnosť prispôsobovať sa.
Rozhodnosť a samostatnosť.
Schopnosť sústrediť sa.
Schopnosť presného dodržiavania stanovených postupov.
Prax výhodou.