startgroup

Účtovník s maďarským jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Komárno
Györ

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- kompletné spracovanie účtovníctva
- mzdová a personálna agenda
- spracovanie ekonomických a daňových výkazov
- príprava účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovanie daňových priznaní.
- účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.).
- vyúčtovanie pracovných ciest.
- posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
- príprava pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre Štatistický úrad.
- komunikácia s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami.

Ponúkaný plat

1400 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- Prácu na trvalý pracovný pomer

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- Vyvážená osobnosť hľadajúca dlhodobé zamestnanie
- Požadovaná úroveň znalostí v odbore
- Podrobný systémový prístup ku všetkým aspektom podnikania
- zodpovednosť, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Vzdelanie - ekonomické
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa