startgroup

Senior back office line leader

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Komárno
Hurbanovo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do svojho tímu hľadáme vedúceho, ktorý bude viesť tím 8 zamestnancov.
Budeš zodpovedný za:
- optimalizáciu služieb poskytovaných zákazníkom (od tvorby cien, cez tvorbu vzoriek, fakturáciu a riešenie nárokov)
- vysoká komunikácia, motivácia, argumentácia
- údržba back office služieb, príprava reportov, riadenie pracovného postupu, pracovanie s číslami a analýzami
- spolupráca s predajnými manažérmi, internými oddeleniami a externými zákazníkmi pre rozširovanie našich obchodov a spokojnosť zákazníkov.

Ponúkaný plat

1000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- tím odborníkov
- pomoc od kolegov
- naše zručnosti a odborné znalosti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- presná a detailná orientácia, schopnosť analizovať
- prax s vedením tímu
- riadiace schopnosti
- schopnosť spolupracovať
- tímový hráč, vysoko motivovaný
- flexibilný pri riadení času a pri viacerých úlohách
- silné PC znalosti (MS Excel, Word)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

SŠ s maturitou
Vysokoškolské vzdelanie (bakalársky titul)
Vysokoškolské vzdelávanie (magisterské štúdium)