#TsmeMy

    Asistent/-ka - brigáda

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Pozícia / odvetvie

    Administratíva; Asistent, Sekretárka

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - Poskytovať administratívnu a organizačnú podporu pre plynulý chod prevádzky
    - Vykonávať administratívno-sekretárske práce podľa potrieb prevádzky
    - Objednávať kancelárske potreby, reklamné predmety a občerstvenie
    - Organizovať a vykonávať systém evidencie, archivácie a skartácie dokumentácie
    - Prijímať, triediť a zabezpečovať rozvoz došlých poštových zásielok

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    asap

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Všeobecne požadované znalosti

    -komunikatívnosť, dôslednosť, proaktívnosť
    -skúsenosť v podobnej oblasti vítaná
    -nástrojmi MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet...

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!