#TsmeMy

    Špecialista riadenia sietí a služieb

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - vykonávať činnosti súvisiace s konfiguráciou služieb biznis zákazníkov
    - koordinovať a administrovať v manažmente poruchových lístkov odstraňovanie porúch, riešiť a eskalovať problémy s pracoviskami ST, tretími stranami a zákazníkmi
    - monitorovať siete a vykonávať proaktívne identifikovanie sieťových, zákazníckych porúch a externých alarmov
    - vykonávať lokalizáciu, neutralizovanie, odstraňovanie a dohľad nad identifikovanými sieťovými a zákazníckymi poruchami
    - vykonávať migrácie a konfigurácie uzlov služieb
    - vykonávať diagnostické činnosti, riadiť realizáciu nevyhnutných prerušení prevádzky v sieťach

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    asap

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    analytické myslenie
    -dôslednosť
    -iniciatíva
    -schop. efekt. riešiť problémy

    1-2 roky v obdobnej pozícii
    znalosť v oblasti riadenia služieb a sietí, znalosť odpovedajúcej časti telekomunikačnej siete (HW, SW, infraštruktúra), znalost manažmentov ALU, Huawei, Siemens. znalost Cisco IOS
    Praktické znalosti IT (servre, OS, aplikacie)

    skúsenosti s konfiguráciou a ladením sietí LAN/WAN, identifikácia, diagnostika a riešenie problémov;
    skúsenosti s konfiguráciou routovacích protokolov (BGP, EIGRP, OSPF, RIP), MPLS, QHSRP/VRRP/GLBP;
    skúsenosti s konfiguráciou VLAN, 802.1q tagging, STP;
    znalosť LAN/WAN infraštruktúry & Security na pokročilej úrovni;
    výhodou sú skúsenosti s UNIX/LINUX;
    CISCO certifikáty : CCNA,
    Vítane CISCO certifikáty: CCNP, CCIP-CCNP

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!