Skladník aj bez praxe. Práca na TPP vhodná pre ženy aj mužov. Doprava z okolia zdarma, stravné lístky zdarma, možnosť ubytovania!!!

13.12.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Gáň (Galanta)
Banská Bystrica, Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Pezinok, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Rimavská Sobota, Ružomberok, Šaľa, Senec, Topoľčany, Trebišov, Trenčín, Trnava, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Logistik, Pomocný pracovník, Robotník, Skladník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,44 EUR/hod.
3,44€ až 4,16€ + odmeny a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- miesto výkonu práce - logistické centrum Gáň (pri Galante)
- práca na nízkozdvižnom vozíku
- kompletizovanie úloh na paletu tzv. pickovanie
- práca s ručným skenerom
- vedľajšia náplň práce: pomocné manipulačné práce (balenie paliet, vykladanie tovaru z kamiónov, upratovanie)

Iné výhody:

- práca na trvalý pracovný pomer
- nepožadujeme prax ani skúsenosti
- sčítanie príplatkov ( napr. ak pracuje v sobotu nadčasovú zmenu, vyplatíme Vám príplatok za nadčas aj príplatok za prácu v sobotu.)
- možnosť získania výkonnostného bonusu
- doprava zo širokého okolia zdarma
- zabezpečené ubytovanie (čiastočne hradené)
- na komunikáciu pre pracovníkov bude pridelený koordinátor
- hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul is.

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Radi Vám poskytneme viac informácii telefonicky, neváhajte nás prezvoniť alebo nám zavolať.

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas) za príplatok
- v prípade, že nemáte preukaz na vozík, potreba absolvovať školenie
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára pred termínom školenia
- výpis z Registra trestov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno