Asistent/ka oddelenia nákupu - spotrebný tovar

21.08.2019 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružinovská 1 E, 821 02 Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracovná náplň zamestnanca/kyne zodpovedného/nej za produkt:

• podpora nákupného tímu pri výbere a tvorbe sortimentu,
• analýza trhu,
• sledovanie analýz konkurencie,
• spolupráca na cenotvorbe,
• vyhodnocovanie prebiehajúcich predajných aktivít,
• komunikácia a riešenie aktivít s ostatnými odbornými oddeleniami,
• administratívne činnosti na oddelení.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1339 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mzda: 1.339 €
Garantovaný zmluvný nárast mzdy prvé štyri roky.
Iné výhody:
• nástupná mzda 1.339 €,
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
• karta Multisport,
• deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
• narodeninový darček,
• darček pre budúcich rodičov,
• darček pre prvákov,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
• stredoškolské vzdelanie s maturitou a 2 roky praxe v administratíve alebo vysokoškolské vzdelanie,
• znalosť nemeckého jazyka aktívne slovom a písmom,
• počítačové znalosti – MS Word, Excel, Power Point na užívateľskej úrovni,
• komunikačné zručnosti,
• organizačné schopnosti,
• schopnosť tímovej spolupráce,
• zmysel pre detail.