Hľadáme skúseného Inžiniera do údržby, s potenciálom na riadenie oddelenia (Ref. č.: PR/020765)

17.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika; Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality, Služby, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Inžinier údržby, Opravár, Technik, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1200 €/brutto + bonusový systém (plat závisí od skúseností)
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zodpovednosť za preventívnu a urgentnú údržbu zariadení
* Nastavovanie strojov/liniek
* Starostlivosť o automatizované linky

Iné výhody:

* Jazykové vzdelávanie
* Stabilné zamestnanie v stabilnem medzinárodnej spoločnosti
* Bohatý benefitný systém

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* VŠ v oblasti elektrotechniky
* Prax na obdobnej pozícii (opravy, nastavovanie a údržba zariadeni po elektrotechnickej alebo mechanickej stránke)
* Platná elektrotechnická vyhláška §22 (§23 veľkou výhodou)
* Anglický jazyk na úrovni umožňujúcej pracovnú komunikáciu s kolegami v zahraničí
* Znalosť programovania PLC - veľkou výhodou
* Skúsenost s automatizovanými strojmi - výhodou
* Základná znalosť programovacích jazykov (Siemens)
* Skúsenosti s riadením tímu elektroúdržby - sú vítané