Procesný inžinier - pozícia vhodná aj pre šikovného juniora (Ref. č.: PR/020759)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky región
Slovenská republika; Nitriansky kraj; okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Procesný inžinier, Projektový manažér v telekomunikáciách, Technický pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): Základný plat je 1300€/brutto + príplatky.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* zlepšovať a optimalizovať výrobný proces
* zavádzať nové procesy a nové výrobky
* identifikovať a analyzovať nedostatky vo výrobnom procese
* tvorba technickej/výkresovej dokumentácie
* navrhovať, vykonávať zmeny a schvaľovať nové nástroje do výroby
* zabezpečiť inštaláciu liniek v súlade s výrobným systémom
* úzko spolupracovať s výrobou a inými oddeleniami
* komunikovať zo zákazníkmi aj dodávateľmi

Iné výhody:

* 13. plat
* príspevky na dopravu
* bohatý sociálny balíček

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* VŠ technického zamerania
* komunikácia v AJ min. úroveň B1
* znalosť práce v programe CATIA a AutoCad - vítané
* zodpovednosť, samostatnosť, tímový duch
* organizačné a koordinačné zručnosti