#TsmeMy

    Vedúci tímu telefonického predaja

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj
    Košice

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Zvažuješ, že je čas posunúť sa v kariére o kúsok ďalej? Alebo Ťa láka skúsiť prácu v jednom z najdynamickejších odvetví - telco biznise? Máš rád/a výzvy, motivujú Ťa náročné ciele, zmeny Ťa vedia nakopnúť? Si rodený leader a rád ovplyvňuješ ľudí za účelom dosiahnutia cieľov? Tak hľadáme práve Teba, práve teraz posilňujeme našu prevádzku o vedúceho tímu, ktorého hlavnými zodpovednosťami budú:
    - viesť tím zamestnancov telefonického predaja, tak aby spoločne dosahovali stanovené ciele,
    - zabezpečovať implementáciu cieľov vo zverenej oblasti, navrhovať a implementovať riešenia pre zvýšenie efektívnosti práce, predaja a zákazníckej spokojnosti,
    - zabezpečovať plynulý chod prevádzky a predaja prostredníctvom riadenia a monitorovania výkonu, kvality a produktivity zamestnancov,
    - zodpovedať za prevádzkové plnenie stanovených kvantitatívnych a kvalitatívnych ukazovateľov,
    - realizovať koučingové aktivity zamerané na rozvoj a zvyšovanie profesionálnej úrovne pridelených zamestnancov,
    - identifikovať rozvojové potreby pridelených zamestnancov a poskytovať návrhy na zlepšenie kvality ich práce,
    - poskytovať individuálne poradenstvo a podporu zvereným zamestnancom v oblasti ich odborného rozvoja.

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    15.11.2018

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    Ak máš skúsenosti s riadením kolektívu/tímu, považuješ sa za lídra, máš schopnosť motivovať svojich kolegov či podriadených a sám si pozitívny a motivovaný, máš predpoklad byť v tejto práci úspešný.
    Prozákaznícka orientácia, cit pre biznis, zodpovednosť a plnenie stanovených cieľov sú pre túto prácu najdôležitejšie:-)

    prax v riadení ľudí v obchodnej oblasti vítaná

    MS Office

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!