Skladník/čka

24.09.2018 Naureus, s. r. o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Ružomberok, Ružomberok, Bystrická cesta 54A, 03401

Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 550 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výberové konanie na UPSVAR Ružomberok dňa 12.10.2018 o 09,00 hod. na č.dv. 7 (veľká zasadačka prízemie).
Kontakná osoba p. Hromada Andrej, tel. kontakt: +4219015/253 260, e-mail: email
Pracovná pozícia: skladník/čka
Náplň práce: naskladňovanie, vyskladňovanie tovaru, balenie, expedícia tovaru.
Výhody poskytované zamestnávateľom:
- stabilná práca, stravné lístky, firemné nákupy tovaru za nákupné ceny, firemné akcie.
Miesto sa preodsadzuje v rámci NP: ,,Chceme byť aktívni na trhu práce (50+) " - UoZ musia spĺňať podmienky: vek nad 50 rokov so základnou školou alebo evid. na ÚP min. 12 mesiacov.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

zdravotný preukaz, hygienické minimum

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Naureus, s. r. o.
I. Houdeka 1941/47, Ružomberok, 03401