Softvérový inžinier s programovacím jazykom C - aj pre absolventov ! (Ref. č.: PR/020746)

11.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Servisný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1350 € - 1700 € btt v závislosti od praxe a skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Vývoj výrobkov na oddelení
* Vykonávanie automatických testov na vyvíjaných výrobkoch
* Implementácia a vývoj softvéru
* Vyhodnocovanie meraní
* Spracovávanie zozbieraných a nameraných údajov
* Programovanie testovacích systémov v jazyku C
* Komunikácia s oddelením vývoja

Iné výhody:

* Stabilné a príjemné prostredie nadnárodnej spoločnosti
* Flexibilný pracovný čas
* Príspevky na dochádzanie a dopravu
* Bonusy za odpracované roky v spoločnosti
* Rozmanité firemné podujatia
* Jazykové vzdelávanie
* Výška platu závisí od skúseností

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* Znalosť Anglického jazyka
* Zmysel pre dôslednosť
* Analytické myslenie
* Držiteľ elektrotechnickej vyhlášky § 21 alebo § 22
* Programovací jazyk (aspoň jeden) C, C++, C
* Znalosť princípov elektrických meraní a meracích postupov v elektrotechnickom priemysle
* Schopnosť čítať elektrotechnickú dokumentáciu
* Chuť pracovať v tíme aj samostatne