Administratívny pracovník v logistike

26.10.2018 REMING, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Nábrežie A.Stodolu 2062, 03101

Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Administratívny pracovník, Logistik
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Nákup tovaru zo zahraničia na báze vypracovanej analýzy a štatistík z predchádzajúceho obdobia
Komplexné riadenie oddelenia logistiky
Komunikácia s dodávateľmi a dopravcami (znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou)
Komunikácia s oddielom predaja
Zabezpečovanie logistických a špedičných aktivít / administratíva
Vytvorenie, príjem, spracovanie, potvrdzovanie a kontrola objednávok
Odsúhlasovanie a sledovanie dodacích termínov
Plánovanie a koordinácia prepráv
Vyhodnocovanie efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie
Evidenica a hodnotenie dodávateľov a dopravcov podľa určených kritérií
Vybavovanie reklamácií
Vašu žiadosť a profesijný životopis prosím pošlite na uvedený e-mail. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Iné výhody:

PC, MT, pracovné cesty ( SR, zahraničie), teambulding, vynikajúce pracovné vzťahy, zľava na produkty, využívanie cudzieho jazyka a mnoho iných...

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Podskupina B1

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Hospodárska korešpondencia - pokročilý, Strojopis - pokročilý, Personalistika - pokročilý, Skladové hospodárstvo - základy

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

REMING, s.r.o.
Belanská ulica 552/38, Liptovský Hrádok, 03301
Tel: 0918 485 863