ŠPECIALISTA SLUŽIEB ZÁKAZNÍKOM - eshop mydlovysvet.sk

13.10.2018 Epifany s.r.o.
Miesto práce: ulica Ľ. Stárka, Trenčín - Zámostie
Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Klientský poradca, Office manažér, Referent, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 550 EUR
- po úspešnom ukončení skúšobnej doby navýšenie základnej mzdy + mesačne vyplácané bonusy
Termín nástupu do práce: od 15.10.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 31.10.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- komunikácia so zákazníkmi internetového obchodu cez telefón, e-mail, sociálne siete (nejedná sa o telemarketing)
- administrácia objednávok v systéme obchodu a ďalšie administratívne práce

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

- vynikajúce komunikačné, štylizačné, vyjadrovacie schopnosti vo verbálnom aj písomnom prejave
- dobrá znalosť slovenskej gramatiky
- dôslednosť, zodpovednosť, dôraz na detail, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Internetový obchod so surovinami na výrobu kozmetiky a sviečok.

Oblasť pôsobenia:

Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, rôzne typy obchodov)

Adresa:

Epifany s.r.o.
Partizánska 787/9
Trenčín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Epifany, s.r.o.
Partizánska 787/9, Trenčín, 911 01, Slovenská republika