Administratívny pracovník

11.11.2018 LETECH, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, okres Piešťany, Piešťany, Hurbanova 21, 92101

Piešťany
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Celková zodpovednosť za organizáciu a evidenciu administratívnej agendy spoločnosti. Samostatné riešenie, vybavovanie a spracovanie rôznych úloh, podkladov podľa požiadaviek vedenia spoločnosti.Spracovanie podkladov k fakturácii a samotná fakturácia.Archivácia, evidencia a skartovanie dokumentov.Evidencia PN,P,OČR,ABS.Evidencia a objednávka stravných lístkov. Evidencia faktúr a dodacích listov.Evidencia dochádzok zamestnancov.Tvorba pracovných zmlúv, ukončení, dodatkov.Pravidelné reportovanie.Administratívna činnosť.Príprava podkladov pre mzdové oddelenie. Vykonávanie ďalších prác na základe pokynov nadriadeného.Komunikácia s klientmi.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - elementárna

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie