Konštruktér - Design Engineer so skúsenosťami s AutoCAD - aj pre absolventov (Ref. č.: PR/020742)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

* Máte technické alebo strojárske vzdelanie?
* Premýšlate trojrozmerne?
* And do you speak English? ...really?
* Tak si zašlite CV!
* Hľadáme šikovného Konštruktéra!
* Vašou pracovnou náplňou bude:
* Konštruovanie časti strojov pre priemysel spracovania celulózy a papiera
* Vypracovanie riešení problémov pre špeciálne prípady s veľkou mierou vlastnej iniciatívy
* Orientácia v základných výpočtoch podmienených konštrukciou zariadení
* Vypracovanie 3D modelov a technickej dokumentácie navrhnutých dielov
* Úpravy a modifikácie podľa špecifikácie Spolupráca s materskou firmou

Benefity a ďalšie výhody:

* Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
* Zaujímavá práca s možnosťou perspektívneho odborného rastu
* Nástupné školenia
* Príspevok na kultúrne a športové podujatie, rekreáciu
* Platové podmienky zohľadňujúce vzdelanie, odborné vedomosti a praktické skúsenosti
* Možnosť jazykového vzdelávania - firemné jazykové kurzy

Všeobecne požadované znalosti:

* Ukončené technické vzdelanie (vysoká škola technického zamerania) s odborom strojárstvo
* Znalosť AutoCAD výhodou
* Schopnosť vytvárať ručne 2D náčrty
* Vysoká miera pracovného nasadenia
* Odvaha prevziať na seba zodpovednosť za prácu
* Ochota cestovať
* Znalosť anglického jazyka na úrovni C1 podmienkou!
* Znalosť nemeckého jazyka výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

AutoCAD, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word