PROJEKTOVÝ MANAŽÉR V PRIEMYSELNEJ AUTOMATIZÁCII

18.01.2019 EXIM - TECH, s.r.o.
Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Projektový manažér v oblasti elektrotechniky
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
fix od 1000€ na základe skúseností + výkonnostné prémie v hrubom
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ste výrazná osobnosť, ktorá má silný ťah na bránu a nemá obavy z prekonávania prekážok? Dokážete si predstaviť pomoc zákazníkom predajom hotových riešení, častí strojov a zariadení?

Sme firma zaoberajúca sa priemyselnou automatizáciou. Vyvíjame a dodáva bezporuchové a odolné technológie presne podľa zadania zákazníka, pre zisk a produktivitu zákazníka, aby stroje a automatizované výrobné linky vyrábali bez prestojov, s vyššou efektivitou, spoľahlivo a s dlhou životnosťou.

Aká je naša predstava o vás?
- aktívne vyhľadávate nové projektové príležitosti a potreby
- analyzujete potreby a požiadavky zákazníkov, navrhujete optimálne riešenia, ktoré im prinesú osoh.
- riadite testovanie navrhnutých riešení, a to aj priamo na výrobnej prevádzke.
- poskytujete projektovú podporu, rady, technickú dokumentáciu, ako aj riešenia pre ďalší rozvoj
- tvoríte technickú dokumentáciu a kreslíte výkresy, schémy
- kompletne organizačne riadite vzniknuté projekty a dohliadate na včasné a efektívne dodanie k zákazníkovi
- riadite komunikáciu s dodávateľmi a subdodávateľmi, ako aj s koncovým zákazníkom
- spolupracujete pri odovzdávaní diela
- dohliadate na záručný a pozáručný servis
- vykonávate montážne a inštalačné práce
- prekladáte technické návody na použitie, manuály, dokumentáciu, katalógy

Informácie pre uchádzača:

ČO PONÚKAME MY TEBE?
- najmä možnosť realizovať vlastné nápady, využiť svoju kreativitu- neustále vzdelávanie v oblasti najmodernejších technológií
- služobné auto, služobný mobil, služobný notebook
- príspevok na stravovanie
- príspevok na kultúrne a športové akcie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Na túto pozíciu potrebujete:
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika, riadenie projektov alebo v príbuznom elektro odbore
- prax v odbore výhodou
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu a porozumieť prečítanému textu a prednáškam v angličtine

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

EXIM - TECH, s.r.o. pôsobí v oblasti dodávok senzorov, snímačov polohy (indukčných, optoelektronických, magnetických, kapacitných, ultrazvukových, lineárnych magnetostrikčných, rotačných IRC a rotačných absolútnych), bezpečnostných svetelných bariér, bezkontaktných kódovaných bezpečnostných spínačov, svetelných veží, sirén, zariadení na odstraňovanie statickej elektriny, záložných zdrojov UPS a iných komponetov pre priemyselnú automatizáciu (pozri www.eximtech.sk, www.murrelektronik.sk).
Okrem dodávok komponentov dávame zákazníkom technickú podporu a poradenstvo, školenia a tiež montáž nami dodaných komponetov, systémov a zariadení.
EXIM - TECH, s.r.o. je výhradnym zastúpenim týchto výrobcov pre Slovensko:
- wenglor sensoric GmbH - optoelektronické snímače, vision sensory, skenery 1D/2D kódov, bezpečnostné optické bariéry, indukčné snímače polohy, ultrazvukové snímače;
- MTS Sensor Technologie GmbH - magnetostrikčné lineárne snímače polohy Temposonics® a meranie hladín Level Plus®.
- Patlite - Signálne svetelné veže s LED, sirény, majáky, MP3 oznamovače
- FRASER Anti-Static Techniques: zariadenia na odstraňovanie statickej elektriny, elektrického náboja, na odstraňovanie prachu v čistých priestoroch, na generovanie statickej elektriny;
- COMITRONIC/BTi - Bezpečnostné kódované magnetické spínače, magnetické bezpečnostné zámky
- ELCIS-rotačné snímače, encodery;
- EGE-Spezial Senzoren: optické, indukčné, ultrazvukové senzory do náročných podmienok, programovateľné prietokomery, merače tlaku a prietoku, infra senzory teploty až do 2000°C;
- BrainChild: grafické zapisovače a dotykové displeje, PID teplotné regulátory a displeje;
- AdPoS: UPS záložné zdroje;
pozri www.eximtech.sk.

Oblasť pôsobenia:

Elektrotechnický priemysel

Adresa:

EXIM - TECH, s.r.o.
Partizánska cesta 456/76
Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Zuzana Kýpeťová
Partizánska cesta 456/76, Banská Bystrica, 97401, Slovenská republika