Technicko - obchodný zástupca v priemyselnej automatizácii

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

ČO OD TEBA POTREBUJEME?
- budeš pracovať nie len s technikou, ale aj s ľuďmi
- zameriavame sa hlavne na oblasť senzoriky a statickej elektriny v automatizovanej výrobe
- našim cieľom je, aby bol zákazník s našimi riešeniami spokojný a mal ich dodané na čas

NÁPLŇ PRÁCE:
- nachádzanie a realizovanie riešení v oblasti:
• - senzorová technika: Wenglor sensoric GmbH, MTS SENSORS TECHNOLOGIE GmbH, EGE-Elektronik Spezial-Sensoren GmbH, FRABA AG
• - zariadenia na odstraňovanie statickej elektriny FRASER Anti-Static Techniques LTD
• - signálne svetelné veže PATLITE
• - a iných svetových výrobcov komponentov pre priemyselnú automatizáciu
- realizácia prezentácií noviniek u našich zákazníkov
- zodpovednosť za zverený región

Benefity a ďalšie výhody:

ČO PONÚKAME MY TEBE?
- neustále vzdelávanie v oblasti najmodernejších technológií
- osobnostný a kariérny rast
- technickú podporu, podporu tímu
- flexibilnú pracovnú dobu z miesta tvojho bydliska (2 dni v týždni home office, 3 dni práca v teréne)
- služobné auto, služobný mobil, služobný notebook
- príspevok na stravovanie
- príspevok na kultúrne a športové akcie

Všeobecne požadované znalosti:

Vzdelanie:
- v odbore senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro odbore.
Úroveň vzdelania:
- stredoškolské s maturitou + 2 roky praxe v odbore
- vysokoškolské I./II./III. stupňa – aj absolventi
Jazykové znalosti: Anglický jazyk – najmä schopnosť čítania technickej dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word