Miesto práce: Slovensko, okres Spišská Nová Ves, Spišská Nová Ves, Radlinského 28, 05201
Slovensko, Košický kraj, okres Spišská Nová Ves

okres Spišská Nová Ves; Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Média a žurnalistika; Grafik
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Tvorba grafických návrhov, tvorivé nápady na ucelený design, tvorba firemných značiek, lepenie reklamných tabúľ, príprava do tlače, realizácia ostatných zákazok, pomoc pri ostatných prácach.
Znalost Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesig.
Znalost Wordpress a Mailchimp – vítaná
Záujemcovia zašlú na email:email životopis s fotografiou a motivačný list.

Na toto VPM budú umiestnení UoZ zadefinovaní v §51a zák.č.5/2004 Z.z....(vek UoZ do 25 rokov mínus 1 deň, min.3 mesiace evid., alebo vek do 29 rokov mínu s 1 deň a evid.min. 6 mesiacov,nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej príprave vrátane externého štúdia a nemali prvé pravidelne platené zamestnanie ).

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 07:30
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá
  • Adobe Photoshop - pokročilá
  • Adobe Illustrator - pokročilá
  • Adobe InDesign - pokročilá

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

MONDO - reklamná agentúra s.r.o.
Radlinského 28, Spišská Nová Ves, 05201