Technológ (Ref. č.: PR/020732)

21.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Rožňava
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Procesný inžinier, Projektový manažér v telekomunikáciách
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 1400€ btto (dohodou individuálne podľa skúseností)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* vypracovanie technologických postupov pre výrobu
* zodpovednosť za vlastnú ako aj zákaznícku výkresovú a normovaciu dokumentáciu
* návrh konštrukčných a technologických prípravých prác vo výrobnom procese
* komunikácia so zákazníkom pri vyjasnení dokumentácie a technickej špecifikácie
* komunikácia s dodávateľmi pri dopytovaní technologických dielcov
* optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
* dohľad nad procesom výroby prototypu s cieľom eliminovať možné nedostatky
* spolupráca pri riešení interných a externých reklamácií
* posudzovanie kvality nových výrobkov
* spolupráca pri školeniach pracovníkov
* podpora plánovania výroby a logistických procesov

Iné výhody:

* zázemie stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
* zodpovedajúce finančné ohodnotenie
* možnosti ďalšieho rastu
* systém bonusov a odmien
* zaškolenie na pozíciu

* V prípade záujmu pošlite prosím Váš aktuálny životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Vopred dakujeme za prejavený záujem. Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom čase ohľadom ďalšieho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: postgraduálne vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* SŠ/VŠ vzdelanie – strojárske, technické
* anglický jazyk - mierne pokročilá úroveň
* výhodou aspoň 1-2 ročná prax v oblasti strojárstva a skusenosti s prípravou technologických a konštrukčných postupov (radi však zaškolíme aj absolventa)
* znalosť práce v CAD softvéroch (AutoCAD príp. iné)
* orientácia v strojárskych technológiách - zváranie, obrábanie, lisovanie a pod.
* MS Office
* logické a analytické myslenie, samostatné navrhovanie a riešenie problémov
* samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita a proaktivita