Manažér prevádzky 4* Wellness Hotel

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Organizovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod
výrobného a odbytových stredísk hotela (kuchyňa, reštaurácia, lobby bar, bowling bar...)
- Komplexný a operatívny manažment prevádzky
- Zodpovednosť za tvorbu kalkulácií, jedálnych lístkov, menu zostáv
- Zodpovednosť za riadne a včasné spracovanie inventúr
- Zodpovednosť za celkovú kvalitu poskytovaných služieb
- Zodpovednosť za zvyšovanie kvality a úrovne poskytovaných služieb
- Sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie
- Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem
- Dohľad a realizácia firemných akcií, školení, seminárov, a spoločenských podujatí
- Zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových
dokladov a výkazov
- Zabezpečovanie a kontrola dodržiavania prevádzkových, hygienických a
bezpečnostných štandardov
- Kontrola a zodpovednosť za efektivitu práce na zverených úsekoch
- Komunikácia s klientom a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov
- Komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov
- Riešenie prípadných krízových situácií
- Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie priamo v hoteli, zamestnanecká strava. Možnosť využívanie wellness areálu aj pre rodinných príslušníkov. Vernostné odmeny. Výmenné pobyty s hotelmi na Slovensku.

Informácie pre uchádzača:

Vzdelanie v odbore (gastronómia, hotelierstvo, cestovný ruch).
Prax v gastronómii je nevyhnutný predpoklad. Prax na podobnej pozícii je značnou výhodou. Dobré organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu.

Všeobecne požadované znalosti:

Vzdelanie v odbore:
- min.1-ročná prax v odbore na podobnej prac. pozícii
- prax v zahraničí a skúsenosti z hotelovej prevádzky 3* a 4* hotela výhodou
- práca s PC - MS Office, Internet,
- znalosť AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni
- vysoké pracovné nasadenie a ochota pracovať nadčas
- profesionálne a príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup k práci a otvorenosť k zmenám
- skúsenosť s organizáciou, vedením a motiváciou pracovníkov
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, kreativita, flexibilita, ochota
- komunikatívna, dynamická osobnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B