Finančný analytik /junior/, polygrafický priemysel

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Hl. pracovná náplň nášho kolegu:

Interpretácia a prezentácia riešení jednotlivých analýz a odporúčania pre vedenie spoločnosti.

Vypracovanie projekcií a výhľadov plnenia plánov.

Analýzy a hodnotenie výsledkov za stanovené časové obdobia a ich odchýlok od plánovaných hodnôt.

Analýzy finančných ukazovateľov spoločnosti a optimalizácia ukazovateľov v spolupráci s inými oddeleniami.

Nákladový controlling.

Benefity a ďalšie výhody:

- stravný lístok bez doplatku zamestnanca
- práca na jednu zmenu, flexibilný pracovný čas
- dovolenka plus od 1. odpracovaného roku
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- práca vhodná pre absolventov s víziou prehlbovať a zdokonaľovať svoje teoretické vedomosti
- možnosť nastavenia pracovného času /práca na 8h, prípadne možnosť skráteného úväzku/

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Kontaktovať budeme len vybraných "vhodných" kandidátov. V každom prípade za každú jednu reakciu vopred ďakujeme.

Všeobecne požadované znalosti:

- Ekonomické/Technické vzdelanie.
- Skúsenosti s účtovníctvom, reportingom/spracovaním analýz.
- Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom).
- MS Excel na pokročilej úrovni (predovšetkým práca s kontingenčnými tabuľkami).
- Motivácia pracovať s reportami a analýzami.
- Silné analytické schopnosti, dôraz na detail.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (expert - C2)
  • Vodičský preukaz:
    B