startgroup

Obchodno technický zástupca - Slovensko

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Obchodno-technický zástupca v oblasti predaja a servisnej podpory produktov pre odpadové hospodárstvo.

• Región pôsobenia: Slovensko, s hlavným záberom Stred a Západ Slovenska
• Práca v teréne a formou home office

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme, pre dcérsku spoločnosť úspešnej nemeckej spoločnosti ktorá pôsobí v segmente čistenia odpadových vôd, výroby bioplynu, chemického priemyslu a energetiky.
Dcérska spoločnosť v Českej republike bola založená v roku 2010. Klientelu spoločnosti tvorí široké spektrum zákazníkov pôsobiacich v rôznych odvetviach výrobného priemyslu (napr. v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom, chemickom, drevárskom, papierenskom, atď.).

Hlavnou úlohou Obchodno-technického zástupcu na tejto pozícii je aktívne obchodovanie v teréne, budovanie a udržiavanie vzťahov s aktuálnymi klientmi spoločnosti a vyhľadávanie nových klientov, čo tvorí cca. 80% jeho pracovného času. Na rozbeh úspešný kandidát dostane databázu stálych klientov. Zvyšných 20 % času je potrebné venovať sa administratívnym činnostiam (napr. tvorba technických špecifikácií a cenových ponúk, reporting vedeniu spoločnosti a pod.)

Obchodno-technický zástupca bude svoju prácu vykonávať v teréne a formou home office, kde si bude plánovať a dohadovať obchodné stretnutia a vykonávať ďalšie administratívne činnosti. K dispozícii bude mať trvalú administratívnu a technickú podporu zo strany kolegov s obchodného oddelenia v Českej republike.
Náš klient poskytne úspešnému kandidátovi nielen celý rad produktových školení, ale aj ďalšie potrebné zaškolenie, počas ktorého sa mu budú venovať skúsení kolegovia, ktorí mu pomôžu a odovzdajú veľké množstvo vlastných skúseností.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť šikovného obchodníka a zároveň zdatného technika, ktorý vie trpezlivo dotiahnuť obchodný prípad do úspešného konca. Tj. od akvizície, návrhu cenovej ponuky až po úspešné ukončenie zákazky. Človeka, ktorý po adekvátnom zaškolení, dokáže klientovi na základe jeho potrieb a presných špecifikácií, ponúknuť najvýhodnejšie riešenie.

Hľadáme človeka, ktorý:

• má obchodného ducha a technické zmýšľanie;
• vie čítať technické výkresy;
• má skúsenosti v obchode, vidí obchodné príležitosti a je samostatný;
• si vie nájsť cestu a komunikovať s ľuďmi
• sa dokáže dohovoriť vo veciach obchodno-technických v anglickom prípadne nemeckom jazyku na úrovni mierne pokročilý;
• hľadá výzvy, rôznorodú, kreatívnu, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie.

Ponúkaný plat

1300 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• dlhodobo perspektívna práca v stabilnej a dobre prosperujúcej obchodnej spoločnosti;
• dobré pracovné zázemie
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom produktových školení ako aj školení zameraných na získavanie obchodníckych zručností;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov na podporu predaja;
• 13. plat;
• nevyhnutné pracovné pomôcky sú samozrejmosťou (auto, mobil, notebook atď.);
• možnosť využitia služobného vozidla na súkromné účely

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala zašlite nám svoj životopis. Za vaše reakcie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou