CHYŽNÁ DO HOTELA - HOLANDSKO AMSTERDAM. AJ PRE PÁRY

11.01.2019 Europersonnel s.r.o.
Miesto práce: Amsterdam - hlavné mesto Holandska
Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Slovenská republika, Zahraničie ostatné
Typ pracovnej ponuky: Balič, Chyžná, Kontrolór, Logistik, Pomocný pracovník, Robotník, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
10,62 Eur brutto/hodina + 8% holiday money + 8% reservation money

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca. 8% holiday money sa tiež vyplácajú týždenne.

Pracuje sa v priemere 38 hodín týždenne. (6 dní v týždni, 6,5 hodín denne).
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné, chyžných ktorí budú pracovať v 4 a 5 * hoteloch v hlavnom meste holandska Amsterdame.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov.

Prvé 3 dni každý pracovník absolvuje tréning. Počas tréningu Vám zamestnávateľ vypláca 50% z Vašej dohodnutej hodinovej mzdy.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Iné výhody:

Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.

Ešte pred Vaším vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno

- znalosť anglického jazyka
- skúsenosti s upratovaním

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Europersonnel je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska, Nemecka, Belgicka, Rakúska, Talianska a Veľkej Británie.Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Oblasť pôsobenia:

Sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Adresa:

Europersonnel s.r.o.
Dolný Šianec 1
Trenčín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Europersonnel
Dolný Šianec 1, Trenčín, 91148, Slovenská republika
Tel: 0917 721 626, 0910 333 199