Technik systémov v oblasti IT (Ref. č.: PR/020714)

11.12.2018 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Informatika - software; Elektrikár, Správca informačného systému, Správca počítačovej siete
Ponúkaný plat (základná mzda): od 850€ brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- inštalácia nových hardware zariadení
- servis existujúcich hardware zariadení
- montáž káblových trás
- nákresy topológie inštalácií
- spolupráca s jednotlivými oddeleniami spoločnosti
- mzdové ohodnotenie: od 850€ brutto závisí od skúseností kandidáta

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- minimálne 3 roky skúseností na pracovnej pozícii v podobnej oblasti
- platná vyhláška - §22
- spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita
- vysoká miera samostatnosti
- flexibilita, ochota cestovať
- vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B