Obchodný manažér pre zahraničné trhy (Ref. č.: PR/020721)

13.12.2018 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Reality a stavebníctvo, Vrcholový manažment; Account manager, Key account manager, Obchodný riaditeľ, Obchodný zástupca, Produktový manažér, Projektový manažér, Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 1.300,- € brutto fix + odmeny za výkon
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- hľadanie obchodných príležitostí v zahraničí (Európsky trh)
- kontakt s cieľovou skupinou: investori, developeri, stavebné spoločnosti, projektanti...
- sledovanie trhu v stavebnom sektore a získavanie informácií o možných projektoch
- obchodné stretnutia: špecifikácia potrieb zákazníka a prezentácia cenových ponúk a riešení pre klienta
- spolupráca s interným technikých oddelení
- reporting

- prax na obchodnej pozícii (ideálne v technickej oblasti)
- plynulý anglický jazyk - schopnosť zvládnuť obchodné rokovania, prezentácie, telefonáty, stretnutia...
- flexibilita a ochota cestovať
- výborné komunikačné, negociačné a prezentačné vlastnoti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B