Brigádnik/-čka na mzdové oddelenie- zakladanie dokumentov

15.10.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ružinovská 1/E
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Administratívny pracovník, Asistent, Mzdový účtovník, Office manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,17 EUR/hod.
5,17€/hod + 3,80 stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zakladanie, triedenie a archivácia dokumentov
- preberanie pošty
- skenovanie dokumentov
- administratívna podpora oddelenia
- rôzne administratívne činnosti

Pracovný čas: po-pia 8 hod denne/ v prípade študenta je možná dohoda podľa rozvrhu

Iné znalosti:

neuvedené

- študent/absolvent
- nemecký jazyk výhodou
- počítačové znalosti na užívateľskej úrovni (MS Word, Excel, PowerPoint)
- prax na podobnej pozícii výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- precíznosť
- flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno