#TsmeMy

    Controller

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    : údržba controllingových objektov v SAPe podľa požiadaviek
    : podieľanie sa na pravidelnom manažérskom a akcionárskom reportingu
    : pripravuje údaje pri tvorbe rozpočtov, plánov a prognóz za pridelenú oblasť
    : spracovanie dát zo SAP, SAP BW a iných reportingových systémov
    : podpora pri mesačnej uzávierke, spracovaní dohadných položiek
    : príprava ad hoc finančných analýz podľa požiadaviek, business caso-v

    Ponúkaný plat

    1100 EUR

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    : tímový hráč, otvorený zmenám, komunikatívny a inovatívny
    : orientácia na výsledky
    : dobré analytické myslenie
    : vhodné aj pre absolventa
    : všeobecný prehľad vo finančnej oblasti, účtovníctve a controllingu (manažérskom účtovníctve)
    : MS Office (najmä MS Excel) na úrovni expert; znalosť SAP R/3 výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!