Office asistentka/asistent - part-time (4 EUR/hod)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • organizačné zabezpečovanie plynulého chodu recepcie
  • organizácia pracovných kalendárov a stretnutí zamestnancov spoločnosti
  • administratívna podpora pre vedenie spoločnosti
  • príjem a uvítanie hostí, klientov a kandidátov spoločnosti
  • starostlivosť o firemnú korešpondenciu, evidencia došlej a odoslanej pošty
  • podpora pri organizácii podujatí spoločnosti
  • administratívne činnosti, archivácia dokumentov
Upresnenie platových podmienok:
Pre slovenskú centrálu personálno-poradenskej spoločnosti Trenkwalder hľadáme milú, dynamickú, dobre organizovanú osobu, ktorá zabezpečí plynulý chod recepcie a zároveň bude zastrešovať asistentské práce.
Benefity a ďalšie výhody:
  • príjemné pracovné prostredie v centre mesta
  • flexibilná pracovná doba
  • práca na dohodu - 4 Eur/hod.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • pozícia je vhodná pre študenta/študentku vysokej školy, maminku na MD
  • ochota pracovať niekoľko dní v týždni - pondelok, streda, piatok = 8.30 - 14:00
  • znalosť práce s PC, internetom
  • príjemná komunikácia a reprezentatívne vystupovanie
  • flexibilnosť a samostatnosť, zmysel pre systematickosť
  • cit pre detail, precíznosť a zodpovedný prístup
  • aktívna znalosť anglického jazyka