startgroup

Elektrotechnik (projektový manažér)

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Vranov nad Topľou
Hencovce

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Projektové riadenie, manažovanie projektov
- Znalosť elektrotechnických noriem pre montáž NN, VN a el. pohonov Posudzovanie a schvaľovanie projektov pre NN, VN inštalácií a el. pohonov - pre daný technologický celok , prevádzku
-Riadenie a kontrola montáže NN, VN systémov a ich systémov riadenia
-Znalosť základných technických riešení a produktov
-Postupy prípravy a realizácie investičnej výstavby
-Technická normalizácia a projektovanie
-Plánovanie investičných procesov v oblasti investičnej činnosti u pridelených stavieb
-Koordinácia a kontrola priebehu investičnej činnosti u pridelených stavieb
-Stanovenie podmienok stavieb
-Kontrola finančných rozpočtov projektových alebo investičných akcií (vypracovanie kvalifikovaného odhadu nákladov)
-Podieľanie sa na vyhodnocovaní ekonomickej efektívnosti investícií projektov
-Zodpovednosť za realizáciu projektov v požadovanej kvalite v súlade so zadaním
-Proaktívne riadenie projektov v súlade s časovým harmonogramom
-Dohľad na technické aspekty projektu
-Zodpovednosť za pridelenú časť projektu vo všetkých fázach a za jeho úspešný celkový priebeh

Ponúkaný plat

1000 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- Stabilná a perspektívna práca
- Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- Motivačné mzdové ohodnotenie
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Služobný telefón

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ/ VŠ technického smeru – odbor elektrotechnik / min. 4 roky
- Znalosť anglického jazyka - pokročila úroveň - nie je podmienkou
- Microsoft Word – pokročilý
- Microsoft Excel – pokročilý
- Microsoft PowerPoint – pokročilý
- Internet /e-mail, www/ - pokročilý
- AutoCAD – základy
- Vodičský preukaz - sk. A,B