Miesto práce: Prešovský kraj; okres Poprad
Typ pracovnej ponuky: Pomocná sila v kuchyni
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
funkčný plat 624 € + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocné práce v kuchyni a v stravovacej prevádzke sociálneho zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov, zdravotný preukaz

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Rozpočtová organizácia mesta poskytujúca sociálne služby.

Oblasť pôsobenia:

Starostlivosť o staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím v pobytových zariadeniach

Adresa:

Centrum sociálnych služieb v Poprade, Komenského 3454/12
Komenského 3454/12
Poprad
Slovenská republika
www.css.poprad.sk

Kontaktné údaje:

Centrum sociálnych služieb v Poprade
Komenského 3454/12, Poprad, 05801, Slovenská republika
Tel: 052/2858809