Servisný Technik ID CODE SK s.r.o.

04.12.2019 ID Code SK s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košický kraj; Košice, okres Prešov; Prešov
Typ pracovnej ponuky: Servisný technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1500 EUR
Fix, bonusy + provízie z dosiahnutých pracovných výkonov, budú ozrejmené pri výberovom konaní, pre uchádzačov, ktorí postúpia.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktívna starostlivosť o nových a existujúcich zákazníkov po servisnej stránke priemyselných technológií v oblasti priemyselného značenia a identifikácie produktov.

Iné výhody:

Flexibilná pracovná doba. Finančný bonus 2x do roka ( dovolenka + vianoce ). Po skúšobnej dobe, služobný automobil aj na súkromné účely. Mobilný telefón na súkromné účely. Kompletné technické vybavenie + PC. Možnosť kariérneho rastu.
Medzinárodné školenia v danej oblasti. Individuálny program hodnotenia.

Aktívny prístup k pracovnej pozícií. Chuť a ochota, prijímať nové informácie a vzdelávať sa. Plná zodpovednosť za poskytnuté veci / vybavenie. VP sk. B nutný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Maďarský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita. Dôraz na plnenie pracovných úloh...