Lekár dialyzačného centra (Ref. č.: PR/020702)

23.03.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2200 € v závislosti od skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zdravotná starostlivosť o pacientov v dialyzačnom stredisku a nefrologickej ambulancii

Iné výhody:

- 13. plat + odmeny - flexibilný pracovný čas - možnosť práce aj na čiastočný pracovný úväzok - príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: postgraduálne vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- vysokoškolské III. stupňa - vzdelanie v odbore interná medicína, nefrológia