Fínsko - CNC Operátori a programátori

09.07.2020 In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce: Karviankyl, Kauttua, Kaarina, Vieremä, Joroinen, Kotka, Rauma
Fínsko, Holandsko
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; CNC programátor, Frézár, sústružník, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 - 3000 EUR
- viď v texte vyššie
- ubytovanie z veľkej časti platené zamestnávateľom - doplatok od 120 - 200 € mesačne
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho overeného klienta - fínskeho zamestnávateľa pracovníkov v strojárstve aktuálne hľadáme do viacerých strojárskych závodov CNC operátorov a programátorov. Ide o dlhodobé zamestnanie, kde prvých cca 8 mesiacov pracujete cez fínsku agentúru s možnosťou priameho prestupu pod koncovú firmu.

Aktuálne obsadzujeme tieto pozície:

CNC Operátor a programátor v meste Karviankyl - Operating /programming of TOS bornig machines with Heidenhain controllers, Bed type milling machine Correa A16 with Hedienhain controllers, CNC machiniing centres with Hedidenhain and Fanuc controllers - mzda od 14,00€ / hod.

CNC Operátor a programátor v meste Joroinen (strojeTOS WHQ 13 boring machine with Heidenhain controllers - steel elements 30 - 500 kg, machioning centre Doosan HM1250 with Fanuc controllers, knowledge how to operate cranes) - mzda operátor 13,00€ programátor od 14,00€ / hod.

CNC Operátor a programátor v meste Kauttua (Operating /programming of TOS bornig machines with Heidenhain controllers, Bed type milling machine Correa A16 with Hedienhain controllers, CNC machiniing centres with Hedidenhain and Fanuc controllers) - mzda 15,00€ / hod.

CNC Operátor a programátor v meste Keuruu - (Correction and setting skills, ability to change tools and read technical documentation reguired. Machining centres with Mazatrol. Short series: 1 to 50 pieces, average below 10, carbon steel.) - Mzda 14 - 15€ / hod.

CNC Operátor a programátor v meste Kaarina - (operating and programming TOS Kurim FUTQ 150/VR4 machine, heidenhain TNC640 controllers, very small series (1-5) so many settings during one shift) - Mzda 14 € / hod.

CNC Operátor a programátor v meste Vieremä - (operating and programming Hyundai HS630 (Fanuc 18iM), Hartford HSA-323 EA (Fanuc 0 iMB), Johnford VMC (Fanuc 18iM), Leadwell V40 (Heidenhain 410), Mazak HCN-6800 (Mazatrol Matrix2), Mazak VCT-800 (Mazatrol SmoothG), Mazatrol programmes made through WinCam or MasterCam) - Mzda 14 € / hod.

CNC Operátor a programátor v meste Kotka ( 3-axis CNC Heidenhain milling machine and Sinumeric vertical turret lathe, big elements 1-10t, min. 4 years experience with working with massive elements required ) - mzda od 13,50€ - 14,50 / hod.

CNC Operátor a programátor v meste Rauma ( CNC milling machine and boring machining centers operator/programmer, machines with Heidenhain controllers; small series and individual pieces ) - mzda od 17,00€ / hod.

CNC Operátor na ohraňovacích lisoch v meste Laitila ( Press brake, punching, sheet metal machining operators/programmers>CNC (Heidenhain controllers), big series, elements up to 3m,1-10mm thickness,copper and aluminium, thousands of pieces/series) - mzda 13,50 -14,50€ / hod.

V prevádzkach sa zväčša pracuje na 2 - 3 zmeny, čo Vám bude upresnené neskôr pri akceptácii pracovnej ponuky.

Je potrebná aspoň základná znalosť anglického jazyka, tak aby ste sa vedeli v práci dohovoriť.

Iné výhody:

- dlhodobá práca na fínsku pracovnú zmluvu na TPP
- jednorázový príspevok na stravu po príchode do Fínska
- dobré mzdové ohodnotenie
- ubytovanie je zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom - s doplatkom zamestnanca od 120 - 200 € na mesiac

V prípade záujmu nám prosím pošlite Vaše CV v anglickom jazyku na email alebo nám volajte na 0908 63 44 71. Vybraných uchádzačov následne odprezentujeme fínskemu zamestnávateľovi, po čom bude následovať jednoduchý telefonický alebo skype pohovor a dohodneme termín vycestovania a nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

- zručný CNC operátor alebo programátor
- schopnosť čítať technické výkresy
- samostatnosť a zodpovednosť za zverené úlohy
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
- 2 - 3 roky praxe